USD
  • USD
  • EUR
  • AUD

PIRELLI 100/90 – 10 56J TL  SL 26

Дома/Разно/PIRELLI 100/90 – 10 56J TL  SL 26

PIRELLI 100/90 – 10 56J TL  SL 26

На залиха

SKU: 0531100

2.200,00 ден

ПРЕДНИ/ЗАДНИ ГУМИ ЗА СКУТЕР
* МОДЕРЕН СПОРТСКИ ОРИЕНТИран шаблон на шарите со ИЗГЛЕД НА ГУМА ЗА МОТОЦИКЛОТ СО ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ
* ДИЗАЈНИРАНО ДА ОБЕДИ СУПЕРБНО РАКУВАЊЕ, ВИСОКО НИВО НА ДРЖАЊЕ И ОДЛИЧНИ ПЕРФОРМАНСИ НА МОРО ВРЕМЕ
* ГУМА ПО ИЗБОР ЗА ВЕЛОСИПЕДИ MOTARD 50cc
* TT – ТИП ЦЕВКА, TL-TUBELESS

На залиха

Количина:
Compare
Карта на броеви
Back to Top
Кошничка
Затвори

Нема продукти во Кошничката.

Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.