USD
  • USD
  • EUR
  • AUD

140/60 – 13 57TL ME 7 TEEN

Дома/Разно/140/60 – 13 57TL ME 7 TEEN
Ново

140/60 – 13 57TL ME 7 TEEN

На залиха

SKU: 0 931900

3.200,00 ден

Дизајнот на шарите на шарите и смесата за сите временски услови развиени за ефективно поместување на водата и одлично држење на влажно во урбаната џунгла.
METZELER ME 7 TEEN Нуди извонреден грип, агилно ракување и одлични перформанси во какви било временски услови, плус супериорна километража. гуми Metzeler ME 7 ви овозможуваат најдобро искуство во возењето!

На залиха

Количина:
Compare
Карта на броеви
Back to Top
Кошничка
Затвори

Нема продукти во Кошничката.

Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.