USD
  • USD
  • EUR
  • AUD

140/70 – 12 TL ME 7 TEEN

Дома/Разно/140/70 – 12 TL ME 7 TEEN
Нема залиха

140/70 – 12 TL ME 7 TEEN

Out of stock

SKU: 0 967600

3.200,00 ден

Дизајнот на шарите на шарите и смесата за сите временски услови развиени за ефективно поместување на водата и одлично држење на влажно во урбаната џунгла.
METZELER ME 7 TEEN Нуди извонреден грип, агилно ракување и одлични перформанси во какви било временски услови, плус супериорна километража. гуми Metzeler ME 7 ви овозможуваат најдобро искуство во возењето!

Нема на залиха

Compare
Карта на броеви
Back to Top
Кошничка
Затвори

Нема продукти во Кошничката.

Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.