USD
  • USD
  • EUR
  • AUD

FORMA FRECCIA Dry BLACK 45

Дома/Разно/FORMA FRECCIA Dry BLACK 45

FORMA FRECCIA Dry BLACK 45

На залиха

SKU: FORV19W45BL

10.700,00 ден

Број 45
Надворешен
Горен дел од микрофибер
тркачки гумен ѓон со наменски мешавини
систем за поддршка на глуждот
пластични заштитни инјектирани и обликувани
Лизгач полиуретан
Сапун parapolpaccio заменлив
Заштита на подлогата за смена во прилагоден полиуретан
Отвори за вентилација
Zip и Velcro
Внатрешна
Прилагодена тубуларна мембрана Drytex (водоотпорна и дише)
Зајакнување Полиуретан
Пополнување со меморија
TPU Dual Flex влошка покриена со филц против удар
Антибактериска заменлива влошка со A.P.S. (Систем за воздушна пумпа)

На залиха

Количина:
Compare
Карта на броеви
Back to Top
Кошничка
Затвори

Нема продукти во Кошничката.

Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.