USD
  • USD
  • EUR
  • AUD

NORDCODE MONTREAL LADY PANTS XS

Дома/Разно/NORDCODE MONTREAL LADY PANTS XS
-15%

NORDCODE MONTREAL LADY PANTS XS

На залиха

SKU: MONTREALLXS

Original price was: 8.500,00 ден.Current price is: 7.203,39 ден.

МАТЕРИЈАЛ
Кордура. Високо отпорен на абразија.
ЗАШТИТА
Отстранливи заштитници на колената и колковите.
ЕРГОНОМИЈА
Подесување на половината.
ПРИЛАГОДУВАЊЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА
Отстранлива водоотпорна мембрана што дише.
Отстранлив терминален лагер.
Мрежеста постава.

ДРУГИ КАРАКТЕРИСТИКИ
Рефлектирачки влошки.

На залиха

Количина:
Compare
Карта на броеви
Back to Top
Кошничка
Затвори

Нема продукти во Кошничката.

Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.