USD
  • USD
  • EUR
  • AUD

PIRELLI DIABLO™ SUPERCORSA SC

Дома/Разно/PIRELLI DIABLO™ SUPERCORSA SC
-6%Ново

PIRELLI DIABLO™ SUPERCORSA SC

На залиха

SKU: 78945666

Original price was: 17.600,00 ден.Current price is: 16.500,00 ден.

НОВАТА ИНОВАТИВНА ГЕНЕРАЦИЈА НА УЛИЧНИ ЛЕГАЛНИ ТРКИ ГУМИ
Тркачка душа одобрена за улична употреба (DOT)
Ажурирани тркачки профили – истите што ги користи Пирели во шампионатот WSBK
Нов дизајн и геометрија на шарите
Ново соединение

Количина:
Compare Карта на броеви

Опис

 

НОВАТА ИНОВАТИВНА ГЕНЕРАЦИЈА НА УЛИЧНИ ЛЕГАЛНИ ТРКИ ГУМИ
Тркачка душа одобрена за улична употреба (DOT)
Ажурирани тркачки профили – истите што ги користи Пирели во шампионатот WSBK
Нов дизајн и геометрија на шарите
Ново соединение

Дополнителни информации

Бренд

PIRELLI

Димензија

180/55

Back to Top
Кошничка
Затвори

Нема продукти во Кошничката.

Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.