USD
  • USD
  • EUR
  • AUD

MOTOREX Racing SHOCK Oil

Дома/Разно/MOTOREX Racing SHOCK Oil

MOTOREX Racing SHOCK Oil

На залиха

SKU: RACING

750,00 ден

MOTOREX RACING SHOCK OIL е специјално развиен за системи за амортизери со најголеми барања
Ова им овозможува на поставките на апсорберот и RACING SHOCK OIL да работат во совршена хармонија, давајќи му на возачот оптимална повратна информација од шасијата!

На залиха

Количина:
Compare
Карта на броеви
Back to Top
Кошничка
Затвори

Нема продукти во Кошничката.

Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.