USD
  • USD
  • EUR
  • AUD

NORDCAP SOFTSHELL JACKET DARK GRAY 3XL

Дома/Разно/NORDCAP SOFTSHELL JACKET DARK GRAY 3XL

NORDCAP SOFTSHELL JACKET DARK GRAY 3XL

На залиха

SKU: SOFTSHELLDG3XL

4.400,00 ден

БРОЈ: 3XL
МАТЕРИЈАЛ
Мека школка
ЗАШТИТА
Џеб за штитници на лактите и рамената.
Џеб за заштитник за грб.
ЕРГОНОМИЈА
Подесување на половината.
ДРУГИ КАРАКТЕРИСТИКИ
3 надворешни џебови.

На залиха

Количина:
Compare
Карта на броеви
Back to Top
Кошничка
Затвори

Нема продукти во Кошничката.

Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.