FORMA FRECCIA Dry BLACK 45

Sku: FORV19W45BL

На залиха

Број 45
Надворешен
Горен дел од микрофибер
тркачки гумен ѓон со наменски мешавини
систем за поддршка на глуждот
пластични заштитни инјектирани и обликувани
Лизгач полиуретан
Сапун parapolpaccio заменлив
Заштита на подлогата за смена во прилагоден полиуретан
Отвори за вентилација
Zip и Velcro
Внатрешна
Прилагодена тубуларна мембрана Drytex (водоотпорна и дише)
Зајакнување Полиуретан
Пополнување со меморија
TPU Dual Flex влошка покриена со филц против удар
Антибактериска заменлива влошка со A.P.S. (Систем за воздушна пумпа)

10.700,00 ден

На залиха

Количина: